MITE - hírek

Következő 20 cikkElőző 20 cikk

Tavasz Kupa Rábapatona

Biosz  2008.04.13. 10:59
2008. április 12-én rendezték meg Rábapatonán a Tavasz kupát. 9 csapat nevezett. Mindenki játszott mindenkivel. 15 perces meccsek voltak.Első meccsünket Levél ellen játszottuk, és 1:0-ra nyertünk!!! :) A második meccsen Rábapatona ellen játszottunk, és azt is hoztuk 2:0 -ra. A következő 4 meccsen szintén nyertünk, aztán a hetedik meccsen 1:0-ra kikaptunk (nem állt össze a csapat, fejben enm voltunk ott a meccsen). Védelmi hibából kapott 'potyagóllal' kaptunk ki. Izgalmas volt a vége, ugyanis az utolós meccsen dőlt el, hogy hányadikak leszünk. Ha a meccset nyerjük, elsők, ha ixelünk, vagy kikapunk, akkor másodikak. Nagy volt a tét. Összeszedtük magunkat, és végül 2:0-ra hoztuk a meccset, így megérdemelten (nyolc meccsből 7 győzelemmel) lettünk elsők. Levél lett a második, és Szombathely a harmadik. Dettit pedig a torna legjobb kapusának választották!! :) Nagyon örültünk, mert még soha nem nyertünk tornát, és végre Csabi büszke lehetett ránk :) :) :) Hajrá MITE!!

MIKULÁS KUPA

2007.12.07. 08:29
2007-ben, immár másodszor vett részt a csapat a győri MIKULÁS KUPÁN. Nyolc csapat részvételével rendezték meg a futsal-jellegű tornát. Három meccs közül a legjobb eredményünk 1:1 volt. De azért nagyon jól éreztük magunkat, annak ellenére, hogy a csoportból nem jutottunk tovább. Jövőre reméljük jobb eredményt érünk el!

1 évesek lettünk!

Biosz  2007.10.15. 23:02
A Lajtában úszik egy harcsa, a MITE csapatát az ÚrIsten sokáig megtartsa!!!!! FORZA MITE!!!!! HAJRÁ ÓVÁR!!!!

Minden a régi

Biosz  2007.09.20. 19:22
A nyári edzések után - Ádám munkája miatt - Csabi irányításával kezdtük meg a felkészülést a bajnokságra. Vagyis minden a régi ;) Azért történtek változások: Lilla leigazolt az ETO-hoz! - amire nagyon büszkék vagyunk ;) Kudoba Eszti pedig leigazolt hozzánk, és a kicsik közül feljött hozzánk Eszti és Gina, amiknek mégjobban örülünk! HAJRÁ MITE!!!

Új edző

Biosz  2007.07.21. 12:03
A MITE női csapata a nyári felkészülést új edzővel, Ádámmal kezdte meg. A 2007/2008 -as női körzeti labdarúgó bajnokságon Ádám fogja irányítani a csapatot ;)

Vége a bajnokságnak

Biosz  2007.07.14. 21:05
A Csapat a HARMADIK helyen zárta a 20006/2007 -es bajnokságot! Első helyezést Levél, a másodikat Károlyháza felnőtt csapata szerezte meg. A következő bajnokságon várhatóan több csapat is indulni fog. Mindegyik csapatnak jó felkészülést és kellemes nyarat kívánunk!

MITE 96- os korosztálya Olaszországba utazott

2007.06.07. 15:13
A 96-os fiúk Olaszországban szerepelnek egy nagy szabású tornán! HAJRÁ MITE!!!

MITE -Rábapatona

2007.06.07. 15:10
Utolsó bajnoki fordulót 8 - 0- ra myertük!!!! A közönség szép játékot látott, sok passzal, cselekkel, jó védekezéssel. Mindenki odatette magát, sokat játszottunk, passzolgattunk. Bettike kiemelkedett gólpasszaival, és bomba 'kapás'gólájával. A többiek is jól szerepeltek! A legjobb azonabn mégis a bíró volt. Ilyen szakszerű játékvezetést az egész bajnokságban nem tapasztaltunk még ;) Köszönjük LACI!!! HAJRÁ MITE!

MITE - Dunakiliti 4 -2

Biosz  2007.05.29. 16:24
Hétvégén Dunakiliti csapatával játszottunk. 40 fok volt árnyékban, és a páratartalom is 100 %-hoz közelített. De a játék azért jó volt. Bár ismét sok hibával kezdtük a meccset. Az első percben Biosz beadását Detti értékesítette. Nem sokáig vezettünk, mert a vendégek hamar kiegyenlítettek. Aztán Lilla szabadrúgásgólja vezetéshez juttatta a csapatot! A második félidőben jobban ment a játék is és a védelem is jobb volt. Eti volt az egyszemélyes védelmi vonal ;) Kiegyenlítettek a kilitis lányok, de aztán Detti fejese és Lilla újabb szabadrúgása bebiztosította a győzelmet! Köszönjük a szurkolást!

Levél - MITE

Biosz  2007.05.25. 21:15
4 -4- re kikaptunk... no komment

MITE - Halászi

Biosz  2007.05.20. 10:11
Szombaton Halászi ellen játszottunk. A meccs előtt mindenki ideges volt; féltünk a nagy hírű Halászi csapatától. Okkal: az ellenfél jól szerepelt az őszi szezonban, és tavasszal is jól menetelnek. Ősszel 6-0 -ra kaptunk ki tőlük. Idegesen, lassan kezdtünk. Nehezen vettük fel a Halászi lányok által diktált tempót. A 10. perctől kezdve azonban megtaláltuk a ritmust, és végre mertünk játszani. Detti szöglet - beadásból rúgott gólja vezetést eredményezett. Azonban nem álhattunk le, mert az ellenfél erős tempót diktált. Védelmünk végre jól működött. Bütyi, Ida és Lilla ott voltak mindenhol, így a halászi lányoknak nem sok helyzetük akadt. A félidő végére kicsit elfáradtunk, és egy védelmi hiba során kiegyenlítettek. A második félidőben sok szép helyzetünk volt, bejöttek a cseleink, mentek a passzok. Végül Detti gólja győzelemhez juttatta a csapatot. pörgős meccs volt, elfáradtunk rendesen. Szurkolóinknak - szép számmal voltak - köszönjük a lelkesítést!

Induló

Biosz  2007.05.19. 13:11
Chelsea induló MITÉsítve ;)

MITE - Károlyháza ifi. bajnoki

Biosz  2007.05.05. 21:26
Szombaton ismét bajnokit játszottunk. Keret: Ida, Bettike, Réka, Bütyi, Era, Lilla, Reni, Detti, Biosz. Szinte már szokásunkká vált, hogy az elején lassan 'indulunk be'. Lilla szabadrúgás - gólja után indult be a MITE -gépezet ;) Detti ismételt, aztán Lilla fejelt egy nagyot! Bütyi hátul tartotta a frontot. Reninek az első félidőben nem volt sok dolga, a másodikban azonban bemutatott néhány Renis-bravúrt! A védelmünk most jobb volt, mint előző héten. Bütyi ott volt mindenhol (fogyott is legalább 3 kilót a meccs során ;). Második félidőben kaptunk egy gólt. Ida, Réka sok labdát szereztek, jó passzokat adtak. Bettike elöl alakított ki helyzeteket. A második félidőben a károlyházi lányok sokat lőttek távolról, de Reni ott volt. Aztán Era és Biosz is betalált a végén. Detti a második félidőben ismét lőtt egy szép gólt. Összességében : jó mecs volt, sokat futottunk, sok szép helyzetünk volt, és a második félidőben végre JÁTSZOTT a csapat és most a védelem is jól működött ;). Sportszerűen játszott mind a két csapat, ezt jelezte, hogy a károlyházi szurkolók kevésszer emelték fel hangjukat; és a Spori is egész jól fújt. Reméljük továbbra is jól menetelünk majd. Szurkolóinknak (mert idegenben is volt ám SZURKOLÓTÁBOR) köszönjük a buzdítást!

MITE - GÓLKIRÁLYNŐ

Biosz  2007.05.03. 14:20
Hálószaggatóink

Hétvégi győzelem

Biosz  2007.04.22. 11:42
Szombaton Károlyháza felnőtt csapatával játszottunk. Keret: Bettike, Biosz, Bütyi, Csilla, Detti, Era, Eti, Ida, Lilla, Réka. Kicsit lassan pörögtünk fel; a meccs elején volt néhány eladott labda, kihagyott helyzet. Detti fejes gólja után azonban megnyugodtunk kicsit, és elkezdtünk végre játszani. Egy kapushiba után kiegyenlítettek a vendégek - ismét kicsit idegesen játszottunk, aztán Lilla akciója után megszereztük a vezetést, amit végül Detti egy távoli lövéssel bebiztosított. Folyamatosan cseréltünk, így a tempóra nem lehetett panasz.Több szép helyzetünk is volt a meccs során. A védelemmel néha volt egy kis gondunk, de Reni bravúrjainak köszönhetően nem tudtak több gólt beakasztani a hálónkba. Népes szurkolótáborunknak ("Ultráinknak") köszönjük a buzdítást! Patriknak külön köszönet a művészi kivitelezésű zászlóért!

KEZDŐDIK A BAJNOKSÁG

Biosz  2007.04.18. 12:26
Április 21-én, szombaton elkezdődik a 2006/2007 Kerületi bajnokság tavaszi fordulója! A téli/őszi felkészülési időszak után a csapat izgatottan várja a meccseket!

Színházban járt a csapat

Biosz  2007.04.04. 22:38
A csapattal március. 19-én megnéztük a Sóska, sültkrumpli c. előadást. Mindenki nagyon jól érezte magát! Köszönjük a felvidéki SZEVASZ SZÍNHÁZ művészeinek a felejthetetlen élményt! Sóska, sülkrumpli A darab az első perctől az utolsóig a pályán innen, az öltözőben játszódik. Hősei- két partjelző és egy futballbíró- a játékosok és a nézők szemében főszereplők, de valójában az élet játszmájának perifériára szorult statisztái. Pedig a bíró büszke arra, hogy fontos és sikeres férfiú, hivatalában az igazgatói rangig vitte, de szíve szerint mégis a pályán szeretne karriert csinálni, FIFA –bíró szeretne lenni. A siker kapujában mégis elbukik: focikarrierjét az ellene áskálódó partjelző meghiusítja, sőt miközben ezen búslakodik, megtudja, hogy a szeretője odébbállt egy nála menőbb meccsellenőrrel. A két partjelző két világ, csak sárga zászlóik egyformák. Az idősebbik nagyhangú, széles gesztusú vagány, akire a pálya körül már többször is rávetődött a gyanú árnyéka. Hogy korrupt volt-e valóban, nem tudni, de tény, hogy a darab (és a mérkőzés) kezdetére már mindent eltolt, amit csak lehetett: házassága romokban, gyerekeit alig látja, pénztelen, magányos. Partjelző társa már ránézésre is egy rakás szerencsétlenség: alkoholista, ábrándos, gátlásos és élhetetlen. „Művész” ragadványneve azonban jelzi, valamivel mégiscsak különb társainál. Ő legalább hisz valamiben: saját költői elhivatottságában és a boldog szerelemben. Ehhez képest versei dilettánsan komikus zengemények, szerelme pedig otthagyta és a hűtlen kedves soha többé nem főz a meccsnapokon sóskát sültkrumplival a szerelmes partjelzőnek. Szavakból rajzolódik ki a három férfi szoros, de barátinak nem nevezhető kapcsolata. A szavak közé rejtve bukkan felszínre a sorsokat megrontó féltékenység. A kisemmizett, póruljárt férfiak bosszúját látjuk és kárhoztatjuk, amikor a bíró folyamatosan megalázza a neki alárendelt partjelzőket. A piti provokációkra kisszerű bosszú a válasz. A következmény mégis végzetes. Egressy eseménymozaikjai, ha jól rakjuk ki őket, arra figyelmeztetnek, hogy éppen ilyen jellegtelen és jelentéktelen maga az élet, és nem csak a periférián. Hőseihez hasonló kisemberek így csúsznak el sorra az útjukba helyezett banánhéjon, így vesztik el- a pályán kívül- a meccset. Tragédia egyikükkel sem történik, csak éppen ott rekednek esélytelenül a periférián, és legfeljebb az életük megy rá.